CASAFLex

FLEXSTAR

FLEXSTAR – väga paindlik ja tõhus soojuspumba toru

Meie uuenduslik madala temperatuuriga süsteem FLEXSTAR on eelisoleeritud torusüsteem, mis tänu meie patenteeritud tootmisprotsessile on väga paindlik, kuid samas ka äärmiselt vastupidav. FLEXSTAR torud sobivad ideaalselt soojuspumpadega ühendamiseks ja kasutamiseks lokaalsetes soojusvõrkudes. Kui valite meie tõhusa soojuspumba toru, saate loomulikult kasu terviklikust BRUGG Pipes teenusest – aitame teid projekti planeerimisel ja tarnime vastavad tooted meie ülemaailmse jaotusvõrgu kaudu täpselt sinna, kus neid vaja on. Samuti sobitame torude pikkused või komplektid täpselt teie vajadustele, sealhulgas tarvikud ja liitmikud.

Valmistame oma torud vastavalt EN 15632-2 standardile; kogu meie tootevalik vastab ISO 9001, ISO 45001 ja ISO 14001 kvaliteedistandarditele. Kuid sellest meile ei piisa: juhtiva tootjana ei vasta me lihtsalt standarditele; seame uued võrdlusalused. Seetõttu on meie BRUGG Pipes tooted tuntud oma esmaklassilise Šveitsi kvaliteedi poolest.

Me räägime hea meelega oma komponentide ja muude tooterühmade kohta lähemalt meie tootekoolitustel. Kui teil on küsimusi või avatud hooldus-/teenindustellimusi, võtke igal ajal ühendust meie ülemaailmse tugiteenusega.

Pakume FLEXSTAR UNO (üks kandetoru) ja FLEXSTAR DUO (kaks kandetoru) standardsete pikkustega kompaktse rõngana või soojuspumbakomplektidena koos tarvikutega. Saksamaal asuvatele klientidele on kohaletoimetamiseks saadaval ainult meie kompaktne rõngas. Soojuspumba komplekt sisaldab lisaks valitud torule kruviühendusi, kokkutõmbuvaid otsakorke, tihendusrõngast ja marsruudi hoiatuslinti.

Saada meile oma päring me vastame esimesel võimalusel.

Võta julgelt ühendust